اسباب کشیاسباب کشی

اسباب کشی

می توان گفت اسباب کشی یکی از سخت ترین کارهاست، به خصوص اگر بدون در نظر گرفتن هیچگونه نکته و اصولی انجام شود.

جمع کردن تک تک وسایل از آشپزخانه اتاق خواب ها سالن پذیرایی و… و چیدن آنها در کارتن ها و در آخر اسباب کشی آنها به محلی جدید کاری حوصله سر بر و طاقت فرساست.

یک ضرب المثل انگلیسی میگوید که 3بار اسباب کشی به اندازه یک آتش سوزی به شما ضرر میرساند.

البته شرکت هایی هستند که با ارائه اینگونه خدمات و آموزش دادن عده ای از افراد برای این کار، اسباب کشی را برایتان تبدیل به کاری آسان و راحت می کنند ، ما در این مطلب میخواهیم علاوه بر معرفی یکی از این شرکت ها، یکسری نکات برایتان بازگو می کنیم تا خودتان بتوانید اسباب کشی را راحتتر از قبل انجام دهید.

  • زود دست به کار شوید.

به محض اینکه تصمیم گرفتید محل سکونتتان را تغییر دهید بهتر است دست به کار شوید و هنوز یکماه مانده تا جابجاییتان شروع به جمع کردن وسایلتان کنید، حداقل شبی یک کارتن را جمع کنید و یا شبی یک کمد یا کشو را در کارتنی جمع نموده و بسته بندی کنید و یا اصلاً لوازمی که نیاز ندارید را جمع کنید تا هنگام جمع کردن وسایل اصلیتان دستو پا گیرتان نباشند.

  • اسباب و لوازمی را که نیاز ندارید و فقط جاگیر و جا تنگ کن هستند را دور بریزید و یا اگر این وسایل برای افراد دیگری قابل استفاده است به دیگران بدهید.
  • بهتر است هنگامی که شروع به جمع نمودن وسایلتان کردین، این کار را با یک نظمی نجام دهید مثلا از یک مکان مشخص مثل آشپزخانه شروع کنید و سپس یک دسته بندی برای وسایل آن قسمت انتخاب کنید.
  • کارت ها را اسم گذاری کنید.

بر روی کارتنی که وسایل آشپزخانه را نوشته اید بنویسید کارتن وسایل آشپزخانه و بعد دسته بندی آن را هم بنویسید مثلا بنویسید کارتن وسایل آشپزخانه ظروف شیشه ای و…

نام گذاری کارتن ها و دسته بندی آنها یک نظمی به کارتان میدهد و این باعث میشود وقتی که مجددا خواستید وسایلتان را بچینید به راحتی وسایل آشپزخانه ظروف شیشه ای و یا هر دسته بندی دیگری را پیدا کنید و دیگر مجبور نباشید تک تک در کارتن ها را وسط سالن پذیرایی باز کنید تا دنبال وسایل مورد نظرتان بگردید.

حمل بار

بعد از اینکه وسایلتان را جمع کردید و برای آنها دسته بندی انتخاب کردید، مرحله ای که می ماند حمل بار است، که البته کار بسیار سختیست به خصوص اگراین کار توسط افرادی نابلد انجام شود آنوقت است که نصف وسایلتان را در منزل جدیدتان شکسته تحویل می گیرید.

پس بهتر است برای حمل کارتن ها و بار از افراد آموزش دیدیه کمک بگیرید که علاوه بر داشتن مهارت و تجربه، وسایلی برای آسانتر نمودن این کار دارند.

شرکت ما ارایه دهنده انواع خدمات برا رفاه حال شما مشتریان عزیز است و برای حمل بار و جابجایی آنها افرادی با تجربه و آموزش دیده را در تیم خود داراست.

پس به ما اعتماد کنید و اسباب کشی و حمل بار خود را به تیم ما بسپارید.

اگر میخواهیداسباب کشی راحتی داشته باشید

ابتدا باید وسایل بسته بندی کرد و بعد از جابه جایی، چیدمان خانه را شروع کرد .کارسختی است، ولی اگه به درستی برنامه ریزی شود  کارها به راحتی انجام میشود.

برای اینکه حجم کار را کاهش دهیم و به راحتی کار جابه جایی انجام شود به این نکات توجه کنید:

شروع کارها در اول وقت باشد

حتما یک لیست از وسایل جمع اوری شده داشته باشید…

البته شرکت هایی هستند که با ارایه اینگونه خدمات و آموزش دادن عده ای از افراد برای این کار، اسباب کشی را برایتان تبدیل به کاری آسان و  راحت می کنند، ما در این مطلب میخواهیم علاوه بر معرفی یکی از این شرکت ها، یکسری نکات برایتان بازگومی کنیم تا خودتان بتوانید اسباب کشیتان را راحتتر از قبل انجام دهید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است