تعمیر و بازسازی ساختمان

اگر شما جز آن دسته از افراد هستید که به فکر تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان منزلتان هستید و نمی دانید که چطور و اصلا چه چیزهایی راباید برای تعمیرات در نظر بگیرید پس در این مقاله با ما همراه باشید .

تعمیرات اصلی و ریشه ای ساختمان

اگر که منزلتان بسیار قدیمی است و خدایی نکرده با یک زلزله جزیی احتمال آسیب دیدن جدی آن وجود دارد، شما حتما به این بخش برای تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان منزلتان نیاز بیشتری دارید.
باید پی ساختمان و ستون ها بازسازی شوند جوری که پی و ستون ها تحمل وزن ساختمان را داشته باشند و علاوه بر این باید دیوار هایی که وزن اصلی ساختمان را تحمل میکنند نیز بازسازی شوند.

تعمیرات ساختمان

تعمیرات ساختمان

تعمیرات ظاهری

تعمیرات و بازسازی بخش هایی از ساختمان که فقط تاثیر در ظاهرآن دارد مانند تغییر در رنگ ساختمان یا کاغذ دیواری ، تغییر در دکوراسیون و کابیت های آشپزخانه تغییرات کاشی و سرامیک ها و تغییراتی از این قبیل که چند مورد را نام می بریم.

تعمیرات ساختمان در تهران

تعمیرات ساختمان در تهران

بازسازی در سیستم لوله کشی ساختمان و آبرسانی :

ممکن است به مرور زمان لوله کشی ساختمان دچار آسیب دیدگی و یا پوسیدگی شده باشد و باعث بشود که نم و رطوبت به درو دیوارها نفوذ کند. بازسازی این مورد فقط محدود به لوله های آب و فاضلاب نمی شود بلکه شامل لوله کشی گاز هم می شود.

تعمیرات ساختمان در تهران

تعمیرات ساختمان در تهران

عایق کاری (ایزوگام و یا قیرگونی)ساختمان برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت :

عایق کاری از مواردی است که حتما باید انجام شود، به خصوص برای پشت بام که در معرض بارش مستقیم باران در فصول سرد و بارانی سال است، همچنین برای کف حمام وسرویس بهداشتی و همینطور برای کف آشپزاخانه و یا هر مکانی که با برخورد مستقیم آب و یا شستشو سر و کار دارد.

تعویض در وپنجره های پوسیده و به خصوص تعویض درب حمام و دستشویی، تعویض کاشی و سرامیک های آشپزخانه ،حمام و سرویس بهداشتی و تعویض سرامیک کف حال و پذیرایی تعبیه سیستم تهویه مناسب برای سرویس بهداشتی و هود آشپزخانه و کانال کشی های مناسب برای کولر کانال کشی ها باید به گونه ای که انجام شوند که در معرض دید نباشند تا نمایی را خراب کنند.

بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی ساختمان در تهران

لکه گیری، گچ بری و گچ کاری :

زدن ابزار و انجام گچبری، تعبیه نور پردازی های مخفی در سقف و آرک و مواردی از این قبیل یکی از مواردی است که در زیبایی خانه تان تاثیراصلی ای دارد .

نصب کابینت نقاشی ساختمان کاغذ دیواری کفپوش ها و… از دیگر مواردی است که در یک بازسازی در نظر گرفته می شوند.

تعمیرات ساختمان

تعمیرات ساختمان

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است