تعمیر و بازسازی ساختمان

تعمیرات و بازسازی ساختمان

اگر شما جز آن دسته از افراد هستید که به فکر بازسازی و تعمیر منزلتان هستید و نمی دانید که چطور و اصلا چه چیزهایی راباید برای تعمیرات در نظر بگیرید پس در این مقاله با ما همراه باشید .

تعمیرات اصلی و ریشه ای ساختمان

اگر که منزلتان بسیار قدیمی است و خدایی نکرده با یک زلزله جزیی احتمال آسیب دیدن جدی آن وجود دارد ، شما حتما به این بخش برای باز سازی منزلتان نیاز بیشتری دارید.
باید پی ساختمان و ستون ها بازسازی شوند جوری که پی و ستون ها تحمل وزن ساختمان را داشته باشند و علاوه بر این باید دیوار هایی که وزن اصلی ساختمان را تحمل میکنند نیز بازسازی شوند.

تعمیرات ظاهری

تعمیرات و بازسازی بخش هایی از ساختمان که فقط تاثیر در ظاهرآن دارد مانند تغییر در رنگ ساختمان یا کاغذ دیواری ، تغییر در دکوراسیون و کابیت های آشپزخانه تغییرات کاشی و سرامیک ها و تغییراتی از این قبیل که چند مورد را نام می بریم :

بازسازی در سیستم لوله کشی ساختمان و آبرسانی :

ممکن است به مرور زمان لوله کشی ساختمان دچار آسیب دیدگی و یا پوسیدگی شده باشد و باعث بشود که نم و رطوبت به درو دیوارها نفوذ کند. بازسازی این مورد فقط محدود به لوله های آب و فاضلاب نمی شود بلکه شامل لوله کشی گاز هم می شود.

عایق کاری (ایزوگام و یا قیرگونی)ساختمان برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت :

عایق کاری از مواردی است که حتما باید انجام شود . به خصوص برای پشت بام که در معرض بارش مستقیم باران در فصول سرد و بارانی سال است . همچنین برای کف حمام وسرویس بهداشتی و همینطور برای کف آشپزاخانه و یا هر مکانی که با برخورد مستقیم آب و یا شستشو سر و کار دارد.

تعویض در وپنجره های پوسیده و به خصوص تعویض درب حمام و دستشویی . تعویض کاشی و سرامیک های آشپزخانه ،حمام و سرویس بهداشتی و تعویض سرامیک کف حال و پذیرایی . تعبیه سیستم تهویه مناسب برای سرویس بهداشتی و هود آشپزخانه و کانال کشی های مناسب برای کولر. کانال کشی ها باید به گونه ای که انجام شوند که در معرض دید نباشند تا نمایی را خراب کنند.

لکه گیری ،گچ بری و گچ کاری :

زدن ابزار و انجام گچبری ،تعبیه نور پردازی های مخفی در سقف و آرک و مواردی از این قبیل یکی از مواردی است که در زیبایی خانه تان تاثیراصلی ای دارد .

نصب کابینت نقاشی ساختمان کاغذ دیواری کفپوش ها و…. از دیگر مواردی است که در یک بازسازی در نظر گرفته می شوند.

کلمات کلیدی سئو سایت : تعمیرات و بازسازی ساختمان,تعمیرات ساختمان در تهران,بازسازی ساختمان در تهران,تعمیرات ظاهری ساختمان,مرمت ساختمان,لکه گیری,گچ بری,عایق کاری ساختمان ,الو لوله کش