تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله

گاهی ممکن است در اثر فشار بالای آب، لوله‌ها دچار ترکیدگی شوند.

گاهی هم شاید نشت وجود داشته باشد که اگر این نشت و یا ترکیدگی درست نشود می‌تواند مشکلات زیادی ازجمله تخریب؛نم،بوی بد ،تغییر رنگ گچ دیوارها وگاها خرابی و ریزش بخش‌هایی از دیوار به وجود آورد.

چه لوله‌هایی بیشتر دچار ترکیدگی می‌شوند؟

این اتفاق اغلب مواقع در ساختمان‌های قدیمی و فرسوده که از عمر ساختن آن‌ها مدت‌زمان زیادی می‌گذرد اتفاق می‌افتد اما اگر ساختمان شما نوساز است و دچار ترکیدگی لوله شده‌اید علل دیگری نیز در این امر دخیل هستند.

در اینجا به بررسی چند علت دیگر مپردازیم :

1-خوردگی لوله‌های فلزی
2-تحت‌فشار بودن لوله‌ها
3-نوسانات شدید فشار آب
4-ابزارها و اتصالات نامناسب و نصب نادرست.

آیا می‌توانیم محل دقیق ترکیدگی را تشخیص دهیم؟

هنگامی‌که فشار آب منزلتان کاهشش شدیدی پیدا کرد شما باید به وجود نشت یا ترکیدگی لوله‌کشی منزلتان شک کنید در این هنگام حتماً با یک متخصص تماس بگیرید تا سریع‌تر اقدام به تشخیص محل ترکیدگی و نشت یابی با جدیدترین دستگاه‌ها و با دقت بالا نمایند تا متحمل هزینه‌های گزاف دیگری نشوید.

گاهی ممکن است لوله منزلتان مدت‌ها دچار ترکیدگی و یا نشتی شده و شما اهمیتی به علائم ابتدایی آن نداده‌اید در این مواقع با علائمی شدیدتری مانند وجود نم ،ریزش بخش‌هایی از رنگ و گچ دیوار،نرسیدن آب به طبقات بالا و … مواجه می‌شوید و باید برای ترمیم آن قسمت‌های بسیاری را تخریب کنید تا محل ترکیدگی را پیداکرده و آن را ترمیم کنید.

این کار هزینه‌های بسیاری را به شما تحمیل خواهد کرد

گروه تخصصی ما چگونه این کار را با کمترین هزینه و خرابی با دقیق‌ترین روش برایتان انجام می‌دهد؟؟ تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه یک روش جدید و بسیار ارزان در مقایسه با روش قدیمی است.

این دستگاه با دقت بسیار بالا محل دقیق ترکیدگی یا نشت را به شما نشان می‌دهد و با این کار باعث می‌شود میزان خرابی‌ها برای پیدا کردن محل خرابی کاهش یابد و درنتیجه هزینه تمام‌شده برایتان بسیار کمتر از روش قدیمی باشد.

برای جلوگیری از خسارات بیشتر ترکیدگی لوله همین‌الان با ما تماس بگیرید

کلمات کلیدی سئو سایت :تشخیص ترکیدگی لوله,دلایل ترکیدگی لوله,ترکیدگی لوله ساختمان,تشخیص ترکیدگی لوله,تشخیص ترکیدگی لوله در تهران,دلیل ترکیدگی لوله,رفع نشتی لوله,الو لوله کش