لوله کشیشاخص های برتر شغل لوله کشی

شغل لوله کشی از جمله شغلهایی ست که در بازار کار دائمی می باشد، زیرا هرروزه در مورد تعمیرات، اجرا وسرویس سیستم های لوله کشی در ساختمان های اداری ومسکونی ،بازسازی ،سفارشات زیادی دارد، مشتری مدار بودن تنها کاریست که یک شاغل در شغل لوله کشی برای حفظ کار خود باید انجام دهد، با انجام اینکار از مشتری های زیادی برخوردار میشود در ادامه بیشتر با شاخص های برتر شغل لوله کشی آشنا شوید.

در این شغل باید با توجه به سختی کار وصرف وقت قبل از هرچیزی به میزان درآمد توجه کرد، از نظر بعضی افراد نسبت به کارهای دولتی در آمد شغل لوله کشی مناسب تر می باشد .ولی برای بعضی دیگر، در حد متوسط قرار دارد، تخمین در آمد این شغل بسته به عوامل مختلف با توجه به ساعت کاری واستقلال فرد لوله کش باید در نظر گرفت .اگر فردی مستقل باشد که از درآمد بالایی برخوردار میشود با توجه به این موضوع در ردیف شغلهای پردرآمد قرار میگیرد.

امکان رشد وترقی :

از برتری های دیگر این شغل این است که شما همیشه امکان رشد وپیشرفت دارید. شما میتوانید با کسب مهارت و تخصص بیشتر وهمچنین فراهم کردن سرمایه کار وداشتن مشتری های دائمی بعدا” به صورت مستقل فعال باشید.

نقاط ضعف شغل لوله کشی :

یکی از اشکالات شغل لوله کشی در رابطه با ساعات کارنامعلوم و گاهی طولانی بودن آن می باشد، اما با گذشت زمان شما میتوانید ساعات کاری خود را کنترل کنید زمانیکه مشتری ها شما را بشناسند و سفارشات شما بالا رود مجبور هستید که بیش از ساعت مشخص شده کار انجام دهید.

بالابودن فشار استرس کار :

شما در این شغل با افراد مختلفی سرو کار دارید، بعضی افراد از تحمل کمتری برخوردار هستند و ممکن است با شما به خوبی برخورد نشود.
شما تنها فردی هستید که باید عیب لوله کشی را پیدا کنید، اگر نتوانید به خوبی ردیابی کنید وباعث خسارت بیشتری به ساختمان شوید، شما مسئول نتیجه کار خواهید بود.

در کل تعمیرات ساختمان شغل خوبیست و لوله کشی هم که یکی از شاخه های این کار است شغل حساس و خوبیست که باید قبل از اینکه وارد این کار شوید زیر نظر یک لوله کش آموزش های لازم را ببینید، امیدوارم این مطلب توانسته باشد خواسته شما عزیزان را فراهم آورد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است